יום חמישי, 4 ביולי 2013

קורס און ליין למבחן אמיראיך לומדים למבחן אמיר ולמבחן אמירם?

אלפי סטודנטים ניגשים בכל שנה למבחן אמי״ר ולמבחן אמי"ר״ם, ורובם נתקלים באותה בעיה - איך לומדים למבחן? עד היום, הדרך היחידה ללמוד למבחן אמי"ר או למבחן אמיר"ם היתה לחפש ספרי פסיכומטרי ומבחני פסיכומטרי לדוגמא, ולפתור בהם את פרקי האנגלית. היום אפשר גם אחרת.

קורס אמיר בוידאו - און ליין

באתר וואלה סקול תוכלו למצוא קורס למבחן אמיר שכולל שעורים בווידאו און ליין של כל החומר לבחינה. השעורים כוללים הסברים מפורטים ושיטות וטריקים כיצד לפתור את השאלות בבחינה - השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא.

בנוסף, תוכלו להוריד מהאתר גם דפי תרגול, ויש בו גם פתרונות מלאים - גם הם בווידאו! תוכלו לצפות במדריך פותר את כל השאלות, פוסל תשובות, תוך שהוא משתמש בשיטות ובטכניקות שלמדתם בשיעורים.

ספרי הכנה למבחן אמיר / אמירם

יש ספרים למבחן אמיר במיוחד למבחן. ערכת ההכנה למבחן אמי״ר ואמי"ר״ם של פסיכו מכילה 3 דברים:
  • ספר הסברים ותרגול, הכולל גם הסברים על המבחן עצמו, וגם על סוגי השאלות ושיטות איך לפתור אותן.
  • מילון כיס באנגלית למבחן אמי"ר, הכולל כ-4,200 מילים נפוצות, משפטים לדוגמה לכל מילה, כיתוב פונטי (שמראה כיצד יש לקרוא את המילה), רשימת מילות קישור, תחיליות וסופיות.
  • 5 מבחני אמי"ר לדוגמא להתנסות עצמית, כולל נוסחה לחישוב ציון.


הלימוד למבחן אמי"ר ולמבחן אמיר"ם הוא לימוד עצמי, מכיוון שהוא כולל בעיקר הרחבת אוצר מילים ושיפור הקריאה והבנת הנקרא. בשביל אלה לא צריך קורס ולא מדריך - אלה דברים שעושים לבד. יש מעט מאוד קורסי אמי"ר בארץ, בדיוק מסיבות אלו - כולם לומדים לבד.

הציון במבחן אמיר - פטור באנגלית

בעזרת ציון טוב מבחן אמי"ר (מעל 234) אפשר לקבל פטור באנגלית מכל הקורסים בתואר. גם אם לא תגיעו לציון פטור מלא, עדיין תוכלו לעשות פחות קורסים ככל שציון אמי"ר שלכם יהיה גבוה יותר. זה עדיף על לעשות את הקורסים עצמם, שהם גם הרבה יותר קשים, וגם דורשים נוכחות חובה, שיעורי בית, תרגומים, עבודות, מבחנים, וגם לא מעט כסף (אלפי שקלים).


בשורה התחתונה - מבחן אמי"ר זה שווה, ואפילו לא מסובך ללמוד אליו. יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וזמן, וההשקעה שדרושה מכם ללמוד אליו היא לא מאוד גדולה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה